Moderne a smart eroticke pomocky
Smart erotické pomôcky

Moderné a smart erotické pomôcky

Zažite revolúciu technológií a moderných inovácií priamo vo svojej spálni! Moderné erotické hračky a smart pomôcky s ovládaním cez váš mobilný telefón sú skvelou príležitosťou, ako zažiť niečo nové, zaujímavé a originálne. Doprajte sebe aj partnerovi zážitok ako z iného sveta, či už ide o masturbáciu, predohru alebo poriadne vyvrcholenie.

Zábava aj spojenie na diaľku

Inteligentné erotické hračky sú stelesneným príkladom pokroku a technologických inovácií. Už nejde iba o nejaké vibračné alebo iné stimulačné funkcie, tieto pomôcky predstavujú príklad využitia moderných technológií na zábavu aj na nové zážitky. Navyše, bez toho, aby ste museli čokoľvek ovládať priamo a ručne, stačí na to len mobil.

Smart erotické hračky umožňujú posunúť partnerské hry do úplne nových dimenzií. Pokojne môžete byť aj na druhom konci mesta alebo krajiny, ak chcete dopriať partnerovi rozkoš s vlastným pričinením, stačí vám k tomu iba smartfón a pripojenie na internet.

Väčšina z týchto pomôcok je navyše odolná voči vode, možno ich tak použiť aj v sprche, vani, vírivke alebo v bazéne. Majú tiež pomerne široké využitie, stimulovať nimi možno všetky erotogénne zóny, či už ide o penis, vagínu alebo análny otvor.

Satisfyeri pre ženy

Satisfyeri pre ženy

Najznámejšou erotickou pomôckou s inteligentnými funkciami je stimulátor značky Satisfyeri. Podľa toho sa aj celá kategórie týchto hračiek nazýva Satisfyer.

Ide o špeciálne vibračné a pulzačné hračky určené na stimuláciu a dráždenie ženského klitorisu. Technicky ide o pulzný vibrátor s funkciou 2v1, ktorý dokáže produkovať tlakové vlny. Výsledkom je stimulácia a slasť pre ženu a možnosť dosiahnuť priam nezabudnuteľný orgazmus, či už vaginálny alebo klitoriálny s klitorisovou prísavkou.

Pokiaľ ide o inteligentné funkcie, tieto hračky sú:

  • spárovateľné s vašim smartfónom, k dispozícii je voľne dostupná aplikácia pre viaceré operačné systémy, či už Apple, Android alebo Apple Watch
  • vďaka tomu viete nastaviť aj na diaľku typ dráždenia a stimulácie, ale aj intenzitu, rytmus či naprogramovať celé sekvencie a programy stimulácie
  • na jedno nabitie dokáže fungovať aj 3 hodiny, to závisí od spôsobu stimulácie, použiť ju možno aj vo vode a to až počas pol hodiny prevádzky

Ovládanie je samozrejme možné aj priamo na hračke a to iba pár tlačítkami. Na výber máte viacero tvarov tejto hračky, môže ísť o pevný vibrátor s jemným zakrivením aj o špeciálny ohybný a dvojitý vibrátor na stimuláciu vagíny a klitorisu súčasne.

Erekčné krúžky pre mužov

Spomínaná značka, ale nielen tá, má vo svojej ponuke tiež erekčné krúžky na penis. Tie sú špeciálne určené pre mužov a ide o vibračné krúžky s pokročilými funkciami. Okrem stimulačného účinku u muža majú vplyv aj na vzrušenie partnerky, tiež ich možno použiť vo vode a na spoločné hry, materiálovo ide o pomôcky zo silikónu.

Ovládanie je možné buď pomocou tlačítok priamo na krúžku, prípadne práve cez aplikáciu v telefóne, cez ktorú krúžok spárujete. Na výber je niekoľko druhov intenzity a typu vibrácie, nastaviť si viete aj viaceré individuálne programy alebo sekvencie.

Vibrácie môžu byť prispôsobené hudbe alebo zvukom z okolia, ovládanie hračky môže byť aj na diaľku cez videochat a k dispozícii je aj tichý režim, ktorý možno využiť vonku alebo niekde v spoločnosti. Nabíjanie je cez bežný USB kábel, čistenie s prostriedkami na silikón, to isté platí aj o lubrikantoch, používajte tie s vodnou bázou.

Smart vibrátory, vajíčka a kolíky

Univerzálne využitie mužov, ženy, lesbičky, gayov aj pre párry majú vibrátory, dilda alebo kolíky. Tieto typy pomôcok môžu tiež disponovať smart funkciami, najmä pokiaľ ide o spôsob ovládania na diaľku cez internet alebo cez smartfón.

Na výber máte veľké množstvo typov a modelov:

Vibrátory: Pre mužov, ženy aj pre ako párové typy, vibrátory s inteligentnými funkciami možno využiť naozaj rozmanito. Ich spoločnou črtou je jednoduché ovládanie buď cez diaľkový ovládač alebo po spárovaní cez aplikáciu. Niektoré dokonca disponujú LED osvetlením alebo majú kameru pre možnosť živého prenosu videa.

Vajíčka: Zaujímavosťou špeciálne pre ženy sú vibračné smart vajíčka do vagíny. Sú diskrétne, svojim tvarom primárne zamerané na stimuláciu bodu G, vodeodolné a pohodlné aj pre bežné nosenie. Na jedno nabitie môžu fungovať 2 hodiny, ponúkajú desiatky vibračných programov vrátane diskrétneho režimu a sú z hebkého silikónu.

Kolíky: Análne kolíky s funkciou vibrácie, rotácie, pulzovania alebo inej stimulácie môžu tiež ponúkať smart funkcie a ovládanie prostredníctvom aplikácie z telefónu. Ide o silikónové pomôcky s možnosťou ovládania aj cez internet na diaľku, ktoré môžu reagovať na hudbu alebo zvuky z okolia a tomu prispôsobiť intenzitu a tempo vibrácie.

Nakupujte z pohodlia domova a online

Najlepší výber pomôcok a hračiek s inteligentnými funkciami ponúkajú internetové sexshopy. Či už ide o spomínané Satisfyeri, rôzne vibračné pomôcky, dilda, análne kolíky, erekčné a vibračné krúžky alebo iné hračky, ich sortiment je naozaj bohatý.

Online nákup je zároveň pohodlný a veľmi rýchly:

  • výber pomôcok a hračiek spravíte z pohodlia gauča, cez notebook aj cez smartfón, nie je treba nikam osobne chodiť a všetko si pozriete bez stresu
  • nákup je jednoduchý a rýchly, ide o vec zopár kliknutí, to isté platí pri platbe, môžete si zvoliť hotovostnú platbu aj platenie cez internet a vopred
  • bez problémov je samozrejme aj doručenie v diskrétnom balíčku bez označenia či reklamy, či už kuriérom domov alebo do najbližšej Zásielkovni
erotické pomôcky cez mobil

Nakupovanie cez internet má výhodu aj v tom, že si viete konkrétne funkcie a vlastnosti danej hračky presne naštudovať. Viaceré sexshopy majú veľmi detailné informácie, množstvo fotiek alebo aj videá, takže vidíte, ako daná erotická hračka v praxi funguje.

Za zmienku stojí aj to, že v sexshope nakúpiť tieto hračky a pomôcky oveľa výhodnejšie, ako v kamennom obchode. Pravidelné akcie, zľavy či výpredaje sú jedna vec, no možnosť porovnania viacerých modelov a značiek iná. Zabaviť sa v posteli s partnerom či partnerkou tak môžete naplno a pritom žiadnu hračku zbytočne nepreplatíte.

Pridaj komentár